Nie pokonywać natury, lecz dostosować się do niej

 
tych, którzy ich kupują i organizują. Widocznie komuś jest łatwiej w ten sposób utrzymać władzę.
 
Faktem jest, że nie ma alternatywy dla wyjścia z kryzysu! Nawet jeśli zwrócić się do władzy lub do mediów, to zapytają: „ A ty co zaproponujesz?” A ty nie masz nic do zaoferowaniaDlatego też z braku czegokolwiek innego nadal robimy dobrą minę do złej gry." Nie mamy innego wyjścia. Trzęsiemy się wewnętrznie, nie wiedząc, co przyniesie jutro. „Chociażby dzisiaj przeżyjmy spokojnie i normalnie” – oto taki nastrój mają ludzie. Góra też.
 
W tej sytuacji należy zmieniać człowieka, ponieważ w rozwoju ludzkości nastąpił całkiem inny okres, w którym powinniśmy nie łamać i nie dostosowywać natury do naszych potrzeb, lecz przeciwnie – dostosować się do natury. Jest to zupełnie inny proces.
 
Jednak można usłyszeć: „Co możemy zrobić? Niemożliwe jest, aby zmienić człowieka. Nikt nie będzie nas słuchać. Oferujesz jakąś fantazję, nierealne plany. Więc pozostaniemy przy tym, co mamy, a potem zobaczymy. Nie ma rady. Życie pokaże…”
 
Wszyscy podnoszą ręce przed problemem zmiany człowieka. Przecież on powinien stać się integralną istotą. Wszyscy ludzie muszą zjednoczyć się ze sobą, uświadamiając sobie fakt, że są całkowicie od siebie zależni. Tylko w ten sposób będą w harmonii z naturą i zaczną otrzymywać od niej dobre siły. 
 
 

Odwiedź nas na Facebooku

Copyright